AD NARZĘDZIOWNIA

UE

dn.27.04 2015
Z przyjemnością informujemy, że firma \\\"AD\\\" Z.P.U.H. ANDRZEJ DĄBROWSKI otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa na realizację projektu p.n. Inwestycja w nowoczesne urządzenia w celu wzrostu konkurencyjności. WND-RPLD.03.02.00-00-097/12
Więcej szczegółów dostępne jest tutaj:

dn.14.07.2014
Informujemy, że dokonaliśmy wyboru najlepszej oferty. Zamieszczamy raport dokumentujący wybór dostawcy maszyny pomiarowej. Treść dostępna jest  tutaj:

 

 

dn. 28.06.2014

W związku z realizacją projektu współfinansowanego ze środków EFRR i budżetu państwa, zapraszamy do składania ofert na maszynę pomiarową. Ogłoszenie jest do pobrania tutaj:

------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------

 

dn.02.04.2014
Dokonaliśmy wyboru oferenta realizującego zamówienie na szlifierkę ze sterowaniem CNC wykorzystującą sterowanie cyklami.

Poniżej przedstawiamy raport z wyłaniania oferenta naszego zamówienia:

 

 


dn.17.03.2014
W związku z udziałem w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z Budżetu Państwa, zapraszamy do składania ofert na ogłoszenie o zamówieniu  szlifierki ze sterowaniem CNC wykorzystującej sterowanie cyklami które zamieszczamy poniżej.

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------   

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała i zrealizowała dofinansowanie na zakup drutowego centrum elektroerozyjnego. Więcej informacji można przeczytać tutaj:

dn.16.04.2012
Informujemy, że dokonaliśmy wyboru najlepszej oferty. Zamieszczamy raport dokumentujący wybór dostawcy drutowego centrum elektroerozyjnegto. Treść dostępna jest  tutaj:

 

dn.20.03.2012
W związku z realizacją projektu współfinansowanego ze środków EFRR i budżetu państwa, zapraszaliśmy do składania ofert na drutowe centrum elektroerozyjne. Ogłoszenie jest do pobrania tutaj:

 

 

 

 

Nasz certyfikat PN-EN ISO 9001:2015 /kliknij miniaturę żeby powiększyć/

KATEGORIE

 
 

PARK MASZYNOWY

AD Narz?dziownia przy wspraciu UE

Łódź - Narzędziownia AD Z.P.U.H. Jeżeli potrzebujesz precyzyjnie obrobić metale albo wynająć specjalistyczna maszynę lub też wymagasz zrealizowania prac narzędziowych to trafiłeś we właściwe miejsce. W naszej ofercie m.in. precyzyjne obrabianie metali, naprawa form, toczenie, frezowanie, napawanie i spawanie laserowe

Ponad to zajmujemy się produkcją, naprawą i modernizacją form wtryskowych, wykrojników i tłoczników. Dodatkowo wytwarzamy i naprawiamy nietypowe części zamienne do maszyn. Posiadamy nowoczesny park maszynowy w skład którego wchodzą: tokarki i frezarki CNC, drążarki wgłębne i drutowe, spawarkę laserową HTS 160, frezarki, szlifierki, automaty tokarskie itp. (ok. 70 różnych maszyn i urządzeń m.in. FI 240 CCS produkcji Agie Charmilles nowoczesna, wysokiej klasy wycinarka drutowa. Dodatkowo CTX 310 eco jako centrum obróbcze CNC o dużych możliwościach. Posiadamy również przemysłowy laser HTS MOBIL SHORT 160 o dużych możliwościach w zakresie spawania oraz napawania różnych metali). Systematycznie powiększamy i unowocześniamy nasz park maszynowy. Narzędziownia AD Z.P.H.U. - Łódź zaprasza! ---